Skóra zimą

Zima zbliża się wielkimi krokami, a razem z nią wielu ludzi obejmuje świąteczna aura. Należałoby wszelako pomnieć o tym, aby/by nasza skóra była w jak najlepszej formie.
Zimą, dbanie o skórę jest niesamowicie ważne. W sezonie zimowym nasza skóra zmagać się musi z wiatrami, chłodem i niskimi temperaturami, które na nią mają negatywny wpływ.
Niejednokrotnie towarzyszy temu suchość i napięcie skóry.
Skóra w chłodnych sezonach skłonna jest do znacznego/intensywnego przesuszania się oraz/i jest bardziej podatna na podrażnienia. Ważne jest więc to, aby/by pamiętać o intensywnym i ciągłym jej nawilżaniu. Bardzo istotne/ważne będzie więc wprowadzenie w rutynę pielęgnacyjną produktów. Skóra w sezonie zimowym często traci sporo wody, ważne jest też to, aby silnie ją nawadniać. Pamiętaj więc/także o nawodnieniu organizmu i piciu co najmniej 2 litrów wody dziennie. To zdecydowanie pomoże nam w utrzymaniu pięknej skóry zimą. Ważne/Istotne będą więc silnie nawilżające i ochronne kosmetyki w naszej pielęgnacji, które pomogą nam zachować/osiągnąć zdrową i piękną/nawilżoną skórę, w każdych możliwych warunkach.

This entry was posted in Zdrowie and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *