Nauczanie domowe – czy odpowiednie dla twojego dziecka

Żyjemy w erze informacji. Tak przyzwyczailiśmy się do informacji z prędkością światła, że ​​dla wielu z nas perspektywa braku natychmiastowego dostępu do niezliczonej liczby faktów i liczb za jednym kliknięciem kilku przycisków jest po prostu niepokojąca. Z owego powodu ma sens jedynie to, że w całym kraju oraz na całym świecie jest sporo ludzi, którzy z całym entuzjazmem przyjmują ideę możliwości rozwijania się i edukacji online.

Jednocześnie na całym świecie jest taka sama liczba ludzi, którzy desperacko próbują trzymać się tradycyjnych metod radzenia sobie z pewnymi sprawami. W rzeczywistości niektórzy ludzie nadal grają w pasjansa z talią kart do gry. Dla osób, które czują, że era informacji do pewnego etapu ich odeszła, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nauka online może nie być najlepszą dostępną opcją dla Ciebie.

Zobacz: korepetycje język polski

Poniżej znajdziesz kilka pytań, które mogą ułatwić ci określić, czy naprawdę skorzystasz, biorąc udział w niektórych z wielu kursów online oferowanych w dzisiejszej dobie uczenia się.

1) Czy jesteś zdyscyplinowany? Może się to wydawać niewinnym pytaniem, ponieważ wszyscy chcielibyśmy myśleć, że do pewnego stopnia jesteśmy zdyscyplinowani. Problem polega na tym, iż kiedy jesteś za kierownicą dla własnej edukacji, musisz posiadać niemało wysoce niż niewielki stopień dyscypliny. Musisz być w stanie dotrzymać terminów, zdać testy i czuć się odpowiedzialnym za faktyczne poznanie informacji, których potrzebujesz, by zdać kurs. Nie można winić nikogo oprócz siebie samego, jeśli nie radzisz sobie dobrze na zajęciach online, a niektórzy ludzie po prostu nie lubią być na miejscu kierowcy, jeżeli chodzi o motywowanie i tempo rozwijania się.

2) Jak najlepiej się uczysz? Wszyscy mamy różne metody uczenia się, dla których przechowujemy informacje dużo niż inni. Kursy online wymagają intensywnego czytania. Jeśli masz trudności z zatrzymaniem przeczytanych informacji, być może będziesz musiał znaleźć alternatywną metodę nauki lub poszukać rozwiązań z pomocą instruktora kursu, zanim przejdziesz dalej w miejscu do nauki online.

3) Czy naprawdę pragniesz odnieść sukces? Odpowiedź na ostatnie wydarzenie jest nader istotna przy określaniu, lub nauka online leży w Twoim najlepszym interesie. Istnieje mnóstwo ścieżek, którymi możesz podążać, aby uzyskać pożądane wykształcenie i stopień. To nie jest ścieżka mas, przynajmniej na razie. Ten rodzaj uczenia się, dużo niż jakikolwiek inny, jest prosty do rezygnacji z powodu apatii. Jeśli nie jesteś zdeterminowany, żeby wykonywać zadania, studiować notatki i tak uczyć się materiału, który jest Ci prezentowany, to tak nie musisz tracić czasu ani czasu instruktora na ciągłe wymyślanie wymówek. Kursy online odbywają się w pełnej mierze we swym tempie, ale masz ograniczoną ilość czasu na naukę materiału, nim będziesz musiał przejść dalej. Nauczyciel jest dostępny za dostarczenie Ci informacji i materiałów, ale Ty jesteś dostępny za wszystko, co dzieje się z owego czasu. Lub jesteś zdecydowany na tę odpowiedzialność?

Niezależnie od owego, lub jesteś pierwszym studentem, czy też profesjonalistą, który wraca do szkoły po długiej nieobecności, nauka online może otworzyć nowe możliwości dla przyjemności z nauki. Musisz chcieć przejść przez te drzwi i zabrać przedstawione ci informacje, żeby odnieść sukces. Mam szczerą nadzieję, iż każdy, kto to czyta, dokładnie rozważy, czy brak struktury, którą gwarantuje wiele kursów online, będzie sprzyjał Twoim konkretnym potrzebom edukacyjnym i edukacyjnym przed podjęciem decyzji.

This entry was posted in Edukacja and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *